Сарадња са Медицинском школом

У оквиру пројекта „Мораш ићи у школу“, деца и васпитачи старије групе вртића „Лептирић“, посетили су Медицинску школу, Ужице. Велико ХВАЛА, запосленима и ученицима, на указаном гостопримству и професионалној презентацији. Пуним срцем очекујемо наставак сарадње.

 

Click