Обележавање Светског дана здравља- вртић „Лептирић“
Поводом обележавања Светског дана здравља, 7.4.2026.године, мед.сестра на превентиви, васпитачи и деца старије групе вртића Лептирић посетили су Медицинску школу, где су извели представу за ученике и професоре, под називом „Здрави органи срећно тело“. Лепом дружењу допринели су још васпитачи и деца вртића Сунце и Ђурђевак, наши нутриционисти, као и педагог Предшколске установе „Ужице“. На крају смо ову лепу сарадњу заокружили једном музичком нумером и спортским тренингом како би наше тело заиста било срећно и здраво.