Зимовање 2026- одмаралиште Голија, Златибор

У периоду од 26.02. до 04.03.2026.год. деца вртића Невен, Јихаи- мама Вонг, Сунце и Бамби, њих 90 боравили су на Златибору у одмаралишту „Голија“.
Иако нас ове године планина није обрадовала снегом, шетње на свежем ваздуху, сунчано време, спортске игре, радионице, позоришне представе и биоскоп обележиле су овогодишње зимовање. У прилогу кроз фотографије можете видети све туристичке атракције које смо посетили (Дино парк, Ранч Караула шетња до Споменика, пијаца, трг, језеро, бројни паркови и теретане на отвореном ) као и све активности у самом одмаралишту (позоришна представа, биоскоп, спортић, боравак на базену, вечерње активности, журка, модна ревија, маскенбал…)
Велики удео у нашем дивном зимовању имају и запослени у одмаралишту Голија (рецепција, кухиња, хигијена, стручна мед.помоћ и аниматори) тако да им се ми и овим путем најсрдачније захваљујемо.
Захваљујемо и родитељима на бескрајном поверењу које су нам указали.
Уживајте са нама….
Click